Plan na dziś? Muzeum wódki w Warszawie!

Wiele osób (nawet mieszkańców samej stolicy) nawet o tym miejscu nie słyszało. Wiele odwiedzających Warszawę często nie wie o jego istnieniu. To błąd. Gdyż to miejsce zdecydowanie warto odwiedzić. Muzeum wódki w Warszawie – bo to o nim mowa, to nowoczesne, niezwykle interesujące miejsce, które spodoba się nie tylko koneserom tego trunku. Co w nim zobaczymy? Poniżej odpowiedź. 

Najlepsza Polska Wódeczka!

Polska wódka rozsławiona jest na całym świecie. Wielu obcokrajowców wręcz zachwyca się jej smakiem i jakością. Powstało wiele flagowych marek, które od dobrych kilkunastu lat utrzymują się w czołówce sprzedaży. Również i Polacy od wielu, wielu lat nie wyobrażają sobie bez niej wesel, imprez czy spotkań towarzyskich. Dlatego też to nasze „dobro narodowe” doczekało się swojego miejsca. I to nie byle jakiego. Muzeum Wódki w Warszawie to obiekt, w którym spędzimy wiele miłych, przepełnionych ciekawą wiedzą chwil. To dzięki interesującym prezentacjom, eksponatom oraz fascynującym przewodnikom można dowiedzieć się, jak powstała wódka, kto wpadł na pomysł jej zrobienia, z czego się składa oraz jakie miała ona znaczenie dla naszej historii. Wiele barwnych anegdot i ciekawostek zdecydowanie dobrze nastraja każdego odwiedzającego to miejsce. 

Miejsce z charakterem 

Co ciekawe, każdy kto odwiedzi to Muzeum doświadczy w nowoczesny sposób przedstawienia kawałka historii. Jednakże, samo to Muzeum mieści się w niezwykle klimatycznym budynku Zakładu Rektyfikacji na terenie Centrum Praskiego Koneser. Wchodząc tu można mieć wrażenie, iż czas na chwilę się zatrzymuje.